MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 14613457
*
nr 1461 3457
Karmstol
1920-tal, Intarsia
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2022
kl 20:38:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 08:37:29
1
250 kr
16/4 16:05:41
2
200 kr
16/4 16:05:41
1
250 kr (Budbetjänt)
16/4 20:36:26
3
400 kr
18/4 20:30:54
4
800 kr
18/4 20:32:03
5
500 kr
18/4 20:32:03
4
600 kr (Budbetjänt)
18/4 20:32:19
5
700 kr
18/4 20:32:19
4
800 kr (Budbetjänt)
18/4 20:33:05
5
Vinnande bud
18/4 20:34:54
5
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:59
*
Karmstol
Läs om budbetjänten
nr 1461 3457
Karmstol
1920-tal, Intarsia
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 08:37:29 | 1 | 250 kr |
16/4 16:05:41 | 2 | 200 kr |
16/4 16:05:41 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
16/4 20:36:26 | 3 | 400 kr |
18/4 20:30:54 | 4 | 800 kr |
18/4 20:32:03 | 5 | 500 kr |
18/4 20:32:03 | 4 | 600 kr (Budbetjänt) |
18/4 20:32:19 | 5 | 700 kr |
18/4 20:32:19 | 4 | 800 kr (Budbetjänt) |
18/4 20:33:05 | 5 | Vinnande bud |
18/4 20:34:54 | 5 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:36
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:59